We zijn DRINGEND op zoek naar Trainers/sters voor onze verschillende JEUGD-ploegen.
Info & kandidatuur: mail naar bestuur@vossemthortervuren.be of bel 0475 55 41 87

Welke informatie staat waar?

Welkom (deze pagina): Op deze pagina vind je het prikbord waarop aankondigingen worden geplaatst, meestal voor onze leden.

Het prikbord bevat ook de link naar de wedstrijdenkalender per ploeg.

Onderaan vind je alle wedstrijduitslagen

Club: Info over onze vereniging, bestuur & medewerkers, alsook de adressen van de sportlocaties die we gebruiken.

Ploegen: Info over de verschillende ploegen, trainingsuren, locatie, doelgroep, lidgeld enz.

Sponsors: Broodnodig!

Diverse: Diverse info, sportongevalverzekering, inschrijven, uitschrijven, enz...


PRIKBORD 2017 - 2018

Aankondigingen - Wijzigingen

Verzeker je ervan dat je de laatste nieuwtjes bekijkt: ververs eventueel deze pagina.

In het prikbord worden alleen gebeurtenissen, wedstrijdwijzigingen, specifieke trainingen (datum, zaal, uur)

of opmerkingen vermeld (scheidsrechter, markeerder, coach, enz.)


Update van 14 OKTOBER 2017


- 13 oktober 2017, Jaarlijkse Kampioenenviering georganiseerd door het Gemeentebestuur van Tervuren. Wij waren er ook bij!.


- Noteer in jouw agenda: ons SPAGHETTI Festijn op ZATERDAG 2 DECEMBER 2017.

    Meer info volgt.


- Ook dit jaar nemen wij deel aan de WARMSTE WEEK (Studio Brussel).

    Ons KERSTTORNOOI gaat door op MAANDAG 18 DECEMBER 2017 in DIEPENDAL.

    Meer info volgt.

    Kalender U19 Meisjes 2e Provinciale A - 1ste Ronde

- WIJZIGING UITWEDSTRIJD-ZAAL-UUR tegen ZUUN: zaterdag 21 OKT locatie: GO! Technisch Atheneum Kluisstraat 1, 1500 Halle om 14u30

- WIJZIGING UITWEDSTRIJD-DATUM-UUR tegen HOFSTADE: zaterdag 28 OKT om 14u ipv. zondag 29 okt


    Kalender U17 Meisjes 2e Provinciale D - 1ste Ronde

- 2 wekelijkse trainingen op MAANDAG: 2 & 16 OKTOBER, 30 OKTOBER onder voorbehoud (verlof!), 13 & 27 NOVEMBER


    Kalender U15 Jongens 2e Provinciale A - 1ste Ronde

- 2 wekelijkse trainingen op MAANDAG: 9 & 23 OKTOBER, 6 & 20 NOVEMBER


    Kalender U11 Jongens 2e Provinciale B - 1ste Ronde

14/09/17 - WIJZIGING UITWEDSTRIJD-DATUM tegen KREG ROTSELAAR: ZONDAG 5 NOVEMBER 9u

22/09/17 - Dinsdag 9 JAN 2018: Géén training. (Toneel)


    Kalender U11 Gemengd 3e Provinciale D - 1ste Ronde

22/09/17 - Dinsdag 9 JAN 2018: Géén training. (Toneel)


- Onze U9 speelstertjes en spelertjes zijn gestart met hun trainingen.

     Zaal Gemeentelijke sportzaal Vossem, (Bijna) elke VRIJDAG van 17:30 tot 18u30 onder leiding van Frank Bartholomees.

Iedereen die interesse heeft kan contact opnemen via jeugd@volleythortervuren.be

    Voor de nieuwe jongens en meisjes, de eerste 3 trainingen zijn gratis.

22/09/2017 - Vrijdag 12 JAN 2018: Géén Training. (Toneel)


- Voor de allerkleinsten (2-6) hebben we zelf niets in aanbieding maar kunnen we wel de BEWEGINGSSCHOOL aanraden.

Deze start op zondag 17/09 in de Sportzaal De Steenberg in Moorsel, de eerste sessie is gratis.


Nieuws van de VLM COMPETITIE


- Het adres van de zaal van de tegenstrevers vind je onder "Clubs": VLM Clubs Info


    De wedstrijdenkalender van HEREN 1: 2de Provinciale B

     De rangschikking


- BEKER van BRABANT: HEREN 1 vs V.C. GROOT-BIJGAARDEN, met HEEN- en TERUG wedstrijd

04/10/17 - V.C. GROOT-BIJGAARDEN - HEREN 1, op WOENSDAG 25 OKTOBER 2017 om 20u15

01/10/17- HEREN 1 - V.C. GROOT-BIJGAARDEN, op DINSDAG 7 NOVEMBER 2017 om 20u30

02/10/17 - WIJZIGING UITWEDSTRIJD-UUR - tegen "GRIVOK HEREN GRIMBERGEN" op DONDERDAG 30 NOVEMBER om 21u00.


     De wedstrijdenkalender van HEREN 2: 3de Provinciale

     De rangschikking


01/10/17 - WIJZIGING UITWEDSTRIJD-DATUM - tegen "SETUP TERNAT" op ZONDAG 17 DECEMBER om 10u15 (bevestigd).

20/10/17 - WIJZIGING UITWEDSTRIJD-DATUM - tegen "SOLLENBEEMD-HALLE" op WOENSDAG 7 FEBRUARI 2018 om 20u15


ALLE UITSLAGEN

Kompetitie Datum Thuis Bezoekers Set H Set V
U17M2PD 16-sep-17 VC FENIKS HAACHT VTT U17M 3 2
U11X3PD 16-sep-17 JV LONDERZEEL B VTT U11X 4 4
U11J2PB 16-sep-17 HAASRODE-LEUVEN B VTT U11J 3 5
U15J2PA 16-sep-17 VOLLEY STERKO KORTENBERG VTT U15J 3 2
U19M2PA 17-sep-17 SPARTANA PERK VTT U19M 0 5
VLMH2PB 19-sep-17 VTT HEREN 1 INONZENTIJD DIEGEM 3 0
VLMH3P 21-sep-17 VTT HEREN 2 SOLLEMBEEMD-HALLE 1 3
U17M2PD 23-sep-17 VTT U17M VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS 0 5
U19M2PA 23-sep-17 VTT U19M SMASH NEERIJSE B 2 3
U11X3PD 24-sep-17 VTT U11X KNODDE MEISE B 8 0
U11X3PD 30-sep-17 GRIVOK GRIMBERGEN VTT U11X 3 5
U19M2PA 30-sep-17 GOVOK GOOIK VTT U19M 5 0
U17M2PD 01-okt-17 VTT U17M JV LONDERZEEL 0 5
U11J2PB 01-okt-17 VTT U11J VELVOC VELTEM B 8 0
U15J2PA 01-okt-17 VTT U15J HAASRODE-LEUVEN B 1 4
VLMH2PB 01-okt-17 STOKKEL VK VTT HEREN 1 3 2
VLMH2PB 03-okt-17 VTT HEREN 1 ZENNEBLOK EPPEGEM 3 0
U15J2PA 07-okt-17 SMASH NEERIJSE VTT U15J 0 5
U11J2PB 07-okt-17 SMASH NEERIJSE B VTT U11J 0 8
U19M2PA 07-okt-17 VTT U19M VOLLEYBAL OPWIJK 4 1
U17M2PD 08-okt-17 SMASH NEERIJSE VTT U17M 5 0
U11X3PD 08-okt-17 VTT U11X V.B.T. MACHELEN 8 0
VLMH3P 10-okt-17 VTT HEREN 2 MOLLEM VK H II 0 3
VLMH2PB 10-okt-17 DE SOLVELDERS 1 TIELT-WINGE VTT HEREN 1 1 3
U17M2PD 14-okt-17 VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS VTT U17M 5 0
U15J2PA 15-okt-17 VTT U15J VOLLEY STERKO KORTENBERG 2 3
VLMH2PB 17-okt-17 VTT HEREN 1 EGEVOC LEUVEN 3 0
VLMH3P 19-okt-17 VTT HEREN 2 IRIS LONDERZEEL 0 3